Zippo/Case muuseum


Zippo/Case muuseum

Bradford, Pennsylvania on mitte ainult Zippo tulemasinate ja Case’i nugade, vaid ka “Made in America” sünonüümiks oleva käsitöö ja kvaliteedi koduks. Kutsume teid külastama Zippo/Case’i muuseumi, kuhu kogunevad fännid ja kollektsionäärid kogu maailmast, et tutvuda nende kahe Ameerika ikooni rikkaliku ajalooga.

Tulge avastama 15 000 ruutmeetri suurust atraktsiooni, mis sisaldab maailmakuulsat Zippo remondikliinikut ja Zippo/Case’i lipulaevapoodi. Neliteist eritellimusel valmistatud Zippo tänavavalgustit ääristavad hoonesse viivat ülesõitu. Sissepääsu kohal kõrgub 12 meetrine Zippo tulemasin neoonleegiga ja Case Canoe kolmeteraline taskunuga.

Ajalugu

Esimene muuseum ja Zippo perekonnapood avati 1993. aasta lõpus. Selle nimi oli tabav, sest seal olid müügil tolleaegse Zippo perekonna tooted: Zippo, W.R. Case and Sons Cutlery Company ja Holgate Toys.

Esialgne muuseum oli üsna väike ja osutus kiiresti ebapiisavaks, et rahuldada kollektsionääride kirge ja turistide uudishimu. 1995. aastal alustati täiesti uue ja oluliselt laiendatud kaupluse ja muuseumi rajamise plaanidega. Zippo/Case’i külastuskeskuse pidulik avamine toimus 18. juulil 1997, mis langes kokku ettevõtte 65. aastapäeva tähistamisega. See oli 1997. aasta Zippo/Case’i rahvusvahelise vahetusturniiri keskpunkt. Kolmepäevasel üritusel osales üle 8000 inimese kogu maailmast, mis pani aluse rahvusvahelisele külastajate voolule, mis jätkub tänaseni.

Zippo/Case’i muuseumi külastab nüüd igal aastal üle 100 000 inimese. Kollektsionäärid ja turistid reisivad kõikjalt Ameerika Ühendriikidest ja paljudest teistest riikidest, sealhulgas Ühendkuningriigist, Itaaliast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Portugalist ja Brasiiliast, et nautida oma armastust nende kahe ikoonilise Ameerika kaubamärgi vastu.

Muuseumi eksponaadid, mis äratavad teie huvi

Nii nagu te ei unusta oma Zippo tulemasinat või Case nuga, ei unusta te ka oma esimest külaskäiku Zippo/Case muuseumisse. Te saate kogeda selliseid eksponaate nagu:

  • An Ally for the Allies, mis käsitleb Zippo panust Ameerika pingutustesse Teises maailmasõjas.
  • The Greatest Supporting Actor of all Times, illustratsioon kõikidest kordadest, kui Zippo tulemasin on olnud Hollywoodi tähelepanu keskpunktis.
  • “It Works or We Fix It Free”, pilguheit Zippo kuulsasse remondikeskusesse.
  • “Zippo Rocks!”, rokiline kogumik Zippo rollist muusikas läbi aastate.

TASUTA SISSEPÄÄS

  • Ligipääse puuetega inimestele
  • Tualettruumid
  • Busside tasuta parkimine
  • Avatud 7 päeva nädalas (vt allpool olevaid suletud kuupäevi)

ASUKOHT

1932 Zippo Drive
Bradford, Pennsylvania 16701
814-368-1932

TUNNID

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede ja laupäev 9.00-17.00 Pühapäev, 11.00-16.00.

Suletud: 1. ja 2. jaanuar, lihavõtted, tänupüha ja jõulud. (Avatud jõululaupäeval kell 9.00-15.00 ja uusaasta õhtul kell 11.00-16.00).