Zippo suurtel ekraanidel


Zippo tulemasinad on osalenud rohkem kui 2000 filmis

Zippo tuulekindlad tulemasinad on ilmunud enam kui 2000 filmis. Igas žanris ja igas eelarves – alates mitme miljoni dollarilistest kassahittest kuni indie-filmini – kui näitlejad vajavad usaldusväärset rekvisiiti, et valgustada teed, pääseda kleepuvast olukorrast või tõmmata põnevust, kuulete sageli eksimatut klõpsatust. Zippo tulemasinat või näha tulekiviratta sädet, enne kui töökindel kollane leek pimendatud ekraani valgustab.

Ja see pole ainult hõbedasel ekraanil, Zippo tulemasinaid ja muid Zippo perekonna tooteid, sealhulgas Case-noad, on märgatud lugematul arvul parima aja võrgu- ja kaabeltelevisiooni saadetes ning esinemisi tunnustatud voogesitussisus. Alates zombidega võitlemisest kuni sprinklerite aktiveerimiseni surmava õhus leviva viiruse peatamiseks ja isegi esmatarbekaupluse väljapanekus ehtsa välimuse andmiseks mõeldud riietusena – Zippo tooted võivad sageli koguda igal hooajal rohkem kui 10 minutit ekraaniaega. näinud miljonid vaatajad.

Kuna filmograafia hõlmab enam kui 85-aastasest ajaloost vähemalt 75 aastat, pole ime, et Zippo tulemasinaid on meeskonnale kingitud ja neid on kasutatud auhinnasaadete pidudel. Ja Zippo on igas lavastuses proovile tulnud ja selle rolli ära teeninud – pole kunagi tähelepanu keskpunkti sattunud. Garanteeritud jõudlusega tuulekindel tulemasin on rekvisiitmeistri parimaks sõbraks veel aastaid