Süütamine

  1. Täitke Zippo kätesoojendit ainult Zippo bensiiniga!
  2. Kätesoojendi süütamiseks võite kasutada tikku või Zippo tulemasinat. Kui kätesoojendi kaas on eemaldatud, hoidke seda ühe käega püstiasendis ja teise käega süüdake põleti, hoides leeki umbes 10 sekundit põleti juures. Esmakordsel kasutamisel võib see ka pisut rohkem aega võtta.
  3. Jälgige hoolikalt tuleohutusreegleid! Hoidke käed ja riided tulest eemal! Kätesoojendi soojeneb füüsiliselt. Pärast süütamist leeki ei ole. Leegi olemasolu näitab ületäitmist. Enne kasutamist kustutage leek ja laske liigsel kütusel aurustuda.
  4. Kui leeki ei ole, pange kätesoojendi kaas tagasi ja asetage kätesoojendi kaasasolevasse kotti. Kätesoojendi tuleb ülekuumenemise vältimiseks asetada alati kaasasolevasse kaitsvasse riidest kotti. Kätesoojendi annab soojust ilma leegita mitmeid tunde (kas 6 või 12 h).
  5. Peale süütamist pole ohutut viisi kätesoojendi kuumutamise peatamiseks. Vajadusel asetage kaasasolevasse kaitsvasse kangakotti ja asetage tulekindlale pinnale kuni kütus on otsa saanud ja kätesoojendi tundub käega katsudes jahe.

OHUTUSKAART

ZIPPO gaasiga töötavatele toodetele kehtib garantii 2 aastat.